Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 97 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Alberte Viola Vejre

Junior Damer K1
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Alicia Sorensen

Novice Piger K1
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Alma Gynild

Novice Piger K1
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Alma Hjulmand Olesen

Springs Piger K
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Amalie Salvie Dahl Hansen

Novice Piger K1
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Amanda Engstrøm Sørensen

Senior Damer K2
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Amanda Stefanie Hansen

Junior Damer K1
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Andrea Rosa Bülow-Lehnsby

Springs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Anja Charania

Senior Damer K2
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Anna Cecilia Bech

Debs Piger K
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Anna Madvig Kristensen

Springs Piger K
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Annie Bennedsen

Cubs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Annika Bavnhøj

Debs Piger K
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Annika Glenting

Springs Piger K
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Annika Wellner Ottzen

Novice Piger K2
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Benedetta Esposito

Springs Piger K
Klub: Skøjteklub København

Bente Boysen

Springs Piger K
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Bibi Nilsson

Novice Piger K1
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Camilla Kofoed Stender

Novice Piger K1
Klub: Skøjteklub København

Carla Rosanna Baudach

Cubs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Caroline Ringgaard

Novice Piger K1
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Caroline Rørbøl Jørgensen

Springs Piger K
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Catharina Saltorp-Jørgensen

Novice Piger K1
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Cecilie Justesen

Springs Piger K
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Cecilie Adele Theisen

Debs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Cecilie Pentikainen Christensen

Junior Damer K1
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Christina Bobek

Cubs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Clara Diekelmann

Springs Piger K
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Claudia Pagans Frandsen

Cubs Piger K
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Denize Jasarovska

Junior Damer K1
Klub: Skøjteklub København

Elias Vergara

Springs Drenge K
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Ella Ellgaard Soneff

Springs Piger K
Klub: Skøjteklub København

Emma Hecht

Junior Damer K2
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Emma Mikkelsen

Novice Piger K1
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Emma Bredahl Bjørnslev

Debs Piger K
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Filip Steinhauer Telén

Senior Herrer K2
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Flora Rølling

Debs Piger K
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Freja Vrbovci

Cubs Piger K
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Freja Marie Munk Grøndahl

Debs Piger K
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Freya Benzon Skovlund

Springs Piger K
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Frida Stavngaard

Springs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Ida Olivia Fabricius

Junior Damer K2
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Jasmin77 Schultz

Debs Piger K
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Johanne Marie Lohmann

Novice Piger K2
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Julie Rose

Novice Piger K2
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Julie Krabbe Christensen

Springs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Karoline Saldern Müller

Junior Damer K1
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Klara Langhoff-Roos Wernevi

Springs Piger K
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Ksenia Aristoff

Junior Damer K1
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Laura Larsen

Novice Piger K1
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Dansk Skøjte Union - Brøndby Stadion - 2605 Brøndby

Persondatapolitik