Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 36 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Anna-Flora Colmor Jepsen

Debs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Annika Skibby

Novice Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Annsophie Østergaard Jensen

Novice Piger
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Asta Alberte Willemoe Wang

Novice Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Camilla Grue

Junior Damer
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Caroline Oreskov Christoffersen

Junior Damer
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Caroline Sauer Eilsø

Junior Damer
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Charlotte Lütken

Novice Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Charlotte Martinova Jensen

Novice Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Courtney Leah Goldbeck

Debs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Diana Tolkach

Springs Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Elena Jensen

Springs Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Ellen Garver Danielsen

Junior Damer
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Emilia Due Borch

Springs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Emma Svendsen

Springs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Emma Gram Johansson

Debs Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Fie Egan Magnussen

Springs Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Helene Lohse Hejlsberg

Novice Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Isabella Bobek

Springs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Isabella Westergaard Michailoff Clausen

Novice Piger
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Julia Rottwitt

Springs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Julie Vestergaard

Debs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Karoline Kirstein Haubroe

Debs Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Keesha Buus

Novice Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Linus Colmor Jepsen

Junior Herrer
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Louise Vestergaard

Novice Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Maia Sorensen

Novice Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Maria Viktoria Frank

Debs Piger
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Mille Taunø

Springs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Natalee Rasmussen

Cubs Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Nataly Pedersen

Cubs Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Nicole Romanova Jensen

Novice Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Perle Marie Vejby Jensen

Cubs Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Pernille Mingon Olsen

Junior Damer
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Sarah Købke Lauritzen

Cubs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Victoria Møgelgaard

Springs Piger
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Dansk Skøjte Union - Brøndby Stadion - 2605 Brøndby

Persondatapolitik