Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 21 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Christian Mathiassen

Skolens navn: Silkeborg Gymnasium
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hold 1
Navn på deltager 1: Anna
Navn på deltager 2: Eliza

Christian Mathiassen

Skolens navn: Silkeborg Gymnasium
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hold 2
Navn på deltager 1: Alexander
Navn på deltager 2: Anders

Christian Mathiassen

Skolens navn: Silkeborg Gymnasium
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hold 3
Navn på deltager 1: Ida
Navn på deltager 2: Isabella

Christian Mathiassen

Skolens navn: Silkeborg Gymnasium
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hold 4
Navn på deltager 1: Emilie
Navn på deltager 2: Sofia

Christian Mathiassen

Skolens navn: Silkeborg Gymnasium
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hold 5
Navn på deltager 1: Frederik
Navn på deltager 2: Gunnas

Emil Bjerregård

Skolens navn: HTX Hillerød
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hævn
Navn på deltager 1: Emil
Navn på deltager 2: Christian

Mads Vinterby

Skolens navn: Niels Brock
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Eliten
Navn på deltager 1: Mathilde Aarestrup
Navn på deltager 2: Amalie Dam Møller

Mads Vinterby

Skolens navn: Niels Brock
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Elitedrengene
Navn på deltager 1: Malthe Krarup
Navn på deltager 2: Magnus Madsen

Michael Christensen

Skolens navn: Bjerringbro Gymnasium
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: 3b
Navn på deltager 1: Kasper Fahlberg
Navn på deltager 2: Erik Bjerre

Mick Hartwig

Skolens navn: Tietgen Handelsgymnasium
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: 204A
Navn på deltager 1: Benedicte
Navn på deltager 2: Bleron

Mick Hartwig

Skolens navn: Tietgen Handelsgymnasium
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: 203A
Navn på deltager 1: Martin Lembrecht
Navn på deltager 2: Mathias Navne

Mick Hartwig

Skolens navn: Tietgen Handelsgymnasium
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: 203B
Navn på deltager 1: Mathias Conrad
Navn på deltager 2: Sune Thycosen

Mick Hartwig

Skolens navn: Tietgen Handelsgymnasium
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: 203C
Navn på deltager 1: Carina Mathiesen
Navn på deltager 2: Sarah Brams

Mick Hartwig

Skolens navn: Tietgen Handelsgymnasium
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: 203D
Navn på deltager 1: Mads Alnor
Navn på deltager 2: Mads Grønholdt

Niels Leifer

Skolens navn: Espergærde Gymnasium
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: 2f Samf.
Navn på deltager 1: Emilie Hansen
Navn på deltager 2: Josefine Svane

Rasmus Friis

Skolens navn: Ribe Katedralskole
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Ribe Hold 5
Navn på deltager 1: Victor
Navn på deltager 2: Kasper

Rasmus Friis

Skolens navn: Ribe Katedralskole
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Ribe Hold 2
Navn på deltager 1: Christian
Navn på deltager 2: Jonas

Rasmus Friis

Skolens navn: Ribe Katedralskole
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Ribe Hold 5
Navn på deltager 1: Amalie
Navn på deltager 2: Rikke

Rasmus Friis

Skolens navn: Ribe Katedralskole
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Ribe Hold 3
Navn på deltager 1: Simon
Navn på deltager 2: Kaj

Rasmus Friis

Skolens navn: Ribe Katedralskole
Anfør årgang: 2. års gymn
Anfør et hold navn: Ribe hold 4
Navn på deltager 1: Kathrine
Navn på deltager 2: Nikoline

Tina Drist-Jensen

Skolens navn: Teknisk Gymnasium Hillerød
Anfør årgang: 3. års gymn
Anfør et hold navn: Hold mund
Navn på deltager 1: Tina
Navn på deltager 2: Daniel

Finansrådet - Amaliegade 7 - 1256 København K. - Telefon: 3370 1000 - vismandsspillet@finansraadet.dk 

Persondatapolitik