Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 32 deltagere, heraf har de 31 valgt at figurere på denne liste

Sorter efter

25 Stk Gog/oure

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: GOG/Oure

Anita Røhling Røhling Sørensen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: gog

Anna Nevada Løndahl Henriksen

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: VST

Anne Kajhøj Sørensen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: OTK/SSK

Anne Sofie Thrane

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Svendborg Svømmeklub

Birgitte Dilau Sørensen

Målgruppe: Andet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarkskolen

Brian Lorentzen

Målgruppe: Bestyrelsesmedlem
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Svendborg Håndboldklub

Britt Hauervig

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Golfspiller

Camilla Ørnfeldt Holm

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: GOG

Christina Flyger

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Tsk

Donika Hansen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SSK

Erik Christensen

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Svendborg Skyttekreds

Gitte Andersen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: GOG

Gitte Balslev

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SG

Guri Fisker

Målgruppe: Andet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarkskolen

Helle Caspersen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarkskolen

Jan Pedersen

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarken

Jeannette Pedersen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarkskolen 8i

Jesper Beese

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SFB og SG

Jesper Hansen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: GOG

Jesper Madsen

Målgruppe: Træner
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SfB

Jette Rahbek Møller

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SG og Svendborg Sportsakademi

Karenmarie Holst

Målgruppe: Træner
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SG

Lasse Pedersen

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: GOG

Mette Skov

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SFB + sportsklasse

Michael Røhling Olesen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: gog

Nicklas Boserup

Målgruppe: Atlet
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Svendborg Talentcenter

Per Pedersen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarken

Rikke Thrane

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: Nymarkskolen

Stig Henriksen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: SfB

Stina Løndahl Henriksen

Målgruppe: Forælder
Hvilken klub eller skole repræsenterer du?: VST