Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 83 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Amalie Borup

Junior Damer
Klub: Frederikshavn Skøjteforening

Amalie Salvie Dahl Hansen

Solodans Junior
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Anna-Flora Colmor Jepsen

Novice Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Annika Skibby

Junior Damer
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Babeth Martha Maria-Louisa Franziska Bay Hansson-Östergaard

Debs Piger
Klub: Skøjte og Sports Forening Nord

Babette Filteborg

Debs Piger
Klub: Vojens Skøjteklub

Camilla Grue

Junior Damer
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Camilla Kjer

Springs Piger
Klub: Vojens Skøjteklub

Camilla Poulsen

Springs Piger
Klub: Frederikshavn Skøjteforening

Caroline Oreskov Christoffersen

Senior Damer
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Caroline Sauer Eilsø

Junior Damer
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Caroline Sauer Eilsø

Solodans Junior
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Catharina Victoria Petersen

Novice Piger
Klub: Esbjerg Skøjte Klub

Cecilie Justesen

Debs Piger
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Charlotte Martinova Jensen

Solodans Advanced Novice
Klub: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Charlotte Martinova Jensen

Novice Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Courtney Leah Goldbeck

Novice Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Daniel Tsion

Junior Herrer
Klub: Esbjerg Skøjte Klub

Diana Tolkach

Debs Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Dimitri Steffensen

Springs Drenge
Klub: Aalborg Skøjteløberforening

Elena Dalia Jensen

Debs Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Ella Ellgaard Soneff

Springs Piger
Klub: Skøjteklub København

Ellen Garver Danielsen

Junior Damer
Klub: Tårnby Skøjteklub af 1985

Emilia Due Borch

Springs Piger
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Emilie Juel Jensen

Debs Piger
Klub: Odense Skøjteklub

Emma Frida Andersen

Senior Damer
Klub: Esbjerg Skøjte Klub

Emma Gram Johansson

Novice Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Esandi Nethaya De Zoysa

Novice Piger
Klub: Hvidovre Skøjte Klub

Esther Dalum

Novice Piger
Klub: Odense Skøjteklub

Fie Magnussen

Springs Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Frederikke Moll Harstad

Springs Piger
Klub: Frederikshavn Skøjteforening

Freja Juel Jensen

Junior Damer
Klub: Odense Skøjteklub

Helene Hejlsberg

Junior Damer
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Ida Olivia Fabricius

Junior Damer
Klub: Vojens Skøjteklub

Isabella Bobek

Debs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Isabella Westergaard Michailoff Clausen

Novice Piger
Klub: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Jane Iskov

Junior Damer
Klub: Vojens Skøjteklub

Josefine Wichmann Lund

Novice Piger
Klub: Herning Skøjteløber Forening

Josephine Kærsgaard

Senior Damer
Klub: Frederikshavn Skøjteforening

Julia Rottwitt

Springs Piger
Klub: Skøjteklub København

Julie Vestergaard

Novice Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Julie Løvendahl Eefsen

Springs Piger
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Katja Xenia Nielsen

Debs Piger
Klub: Aalborg Skøjteløberforening

Keesha Jessica Buus

Novice Piger
Klub: Herlev Idrætsforenings Kunstskøjteafdeling

Lilia Zhou Yu

Cubs Piger
Klub: Aalborg Skøjteløberforening

Line Gundager Jensen

Junior Damer
Klub: Herning Skøjteløber Forening

Louise Vestergaard

Junior Damer
Klub: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Lucas Strzelec

Junior Herrer
Klub: Herning Skøjteløber Forening

Lucca Borgen Torp Madsen

Cubs Piger
Klub: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Lærke Amalie Danielsen

Novice Piger
Klub: Vojens Skøjteklub
Kastrup Skøjtehal - Røllikevej 1 - 2770 - Kastrup - 28748210