Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 275 deltagere, heraf har de 275 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Sorter efter

Adam Eltoft

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Alberte Lykke Frost-Møller

Debs K Piger
Klub DK: Esbjerg Skøjte Klub

Alexander Emil Bruus-Jensen

Cubs K Piger + Drenge
Klub DK: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Alma Gynild

Junior K1 Damer
Klub DK: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Alma Sally Nielsen

Cubs K Piger + Drenge
Klub DK: Frederikshavn Skøjteforening

Amalie Borup

Junior Damer M
Klub DK: Frederikshavn Skøjteforening

Amalie Bülow Svenstrup

Junior K2 Damer
Klub DK: Odense Skøjteklub

Amalie Salvie Dahl Hansen

Junior K1 Damer
Klub DK: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Ana Sofia V. Antonisen

Cubs Piger M
Klub DK: Esbjerg Skøjte Klub

Andrea Graceni Pedersen

Junior K1 Damer
Klub DK: Skøjteklub København

Andrea Kjær Persson

Novice K1 Piger
Klub DK: Tårnby Skøjteklub af 1985

Anika Elgaard

Junior K1 Damer
Klub DK: Aarhus Skøjteklub

Anna Beier Jørgensen

Junior K2 Damer
Klub DK: Vojens Skøjteklub

Anna Møller

Cubs K Piger + Drenge
Klub DK: Tårnby Skøjteklub af 1985

Anna Venø Liljegren

Junior K1 Damer
Klub DK: Skøjteklub København

Anna Cecilia Bech

Novice K2 Piger
Klub DK: Hvidovre Skøjte Klub

Anna Madvig Kristensen

Debs K Piger
Klub DK: Gladsaxe Skøjteløber-Forening

Annabella Esposito

Cubs K Piger + Drenge
Klub DK: Skøjteklub København

Anna-Flora Colmor Jepsen

Novice Piger M
Klub DK: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Anna-May Hornsberg Vinther

Novice K1 Piger
Klub DK: Aarhus Skøjteklub

Anne Bonderup Sørensen

Junior K1 Damer
Klub DK: Aalborg Skøjteløberforening

Annie Bennedsen

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Annika Bavnhøj

Novice K1 Piger
Klub DK: Hvidovre Skøjte Klub

Annika Skibby

Junior Damer M
Klub DK: Tårnby Skøjteklub af 1985

Annika Wellner Ottzen

Novice K2 Piger
Klub DK: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Anya Munk Ahmane

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Aarhus Skøjteklub

Asta Alberte Willemoe Wang

Junior K2 Damer
Klub DK: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Astrid Møller Carlsen

Chicks K Piger + Drenge
Klub DK: Frederikshavn Skøjteforening

Babeth Martha Maria-Louise Franziska Hansson-Östergaard

Debs Piger M
Klub DK: Skøjte og Sports Forening Nord

Babette Filtenborg

Debs Piger M
Klub DK: Vojens Skøjteklub

Benedetta Esposito

Debs K Piger
Klub DK: Skøjteklub København

Bente Boysen

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Bianca Georgine Detcheva-Thomasen

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Aalborg Skøjteløberforening

Bubu Zhang

Junior K2 Damer
Klub DK: Aarhus Skøjteklub

Camilla Grue

Junior Damer M
Klub DK: Hvidovre Skøjte Klub

Camilla Kjer

Springs Piger M
Klub DK: Vojens Skøjteklub

Camilla Poulsen

Springs Piger M
Klub DK: Frederikshavn Skøjteforening

Camilla Ungermann

Cubs K Piger + Drenge
Klub DK: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Carla Sonne

Cubs K Piger + Drenge
Klub DK: Tårnby Skøjteklub af 1985

Carla Rosanna Baudach

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Caroline Oreskov Christoffersen

Senior Damer M
Klub DK: Hvidovre Skøjte Klub

Caroline Ringgaard

Junior K1 Damer
Klub DK: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Caroline Rørbøl Jørgensen

Springs K Piger + Drenge
Klub DK: Hørsholm Kunstskøjteløber Forening

Caroline Sauer Eilsø

Junior Damer M
Klub DK: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Cassandra Ehlers

Debs K Piger
Klub DK: Aalborg Skøjteløberforening

Catharina Saltorp-Jørgensen

Junior K1 Damer
Klub DK: Gentofte Kunstskøjteløber Forening

Catharina Victoria Petersen

Novice Piger M
Klub DK: Esbjerg Skøjte Klub

Cathrine Busch Lund

Junior K2 Damer
Klub DK: Esbjerg Skøjte Klub

Cecilie Justesen

Debs Piger M
Klub DK: Rødovre Skøjte- og Ishockey Klub

Cecilie Adele Theisen

Novice K1 Piger
Klub DK: Gentofte Kunstskøjteløber Forening
Dansk Skøjte Union - Brøndby Stadion 20 - 2605 - Brøndby - 28748210