Download participant list

Participant list

The following 99 have been registered for the Event

View per page
Page:
  • 1
  • 2
Sort by

Alex Møberg

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: ÅRK
Country: Denmark

Alexander Helleskov

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Trehøje
Country: Denmark

Anant Choubey

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Gun For Glory
Country: India

Anders Hansen

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Aalborg Skyttekreds
Country: Denmark

Anders Kaa Bach

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: Aarhus Pistolskytteforening
Country: Denmark

Anders Sjöbergh

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: Helsingborgs Sportskytteklubb
Country: Sweden

Anna Skade Nielsen

10m Air Rifle Women 100 EUR
Club: Særslev Skytteforening
Country: Denmark

Annika Hansen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Særslev
Country: Denmark

Arne Morten Nyfløt

10m Air Pistol Men - Women 50+ 100 EUR
Club: Gudbrandsdal ss
Country: Norway

Astrid Jensen

10m Air Pistol Women Junior 100 EUR
Club: Trehøje
Country: Denmark

Aurora Beate Myrset

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Elverum
Country: Norway

Bjarne Obel

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: Rødovre skytteforening
Country: Denmark

Bjørn Voigt

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: Randers Skyttekreds
Country: Denmark

Camilla Chemnitz Hansen

10m Air Rifle Women 100 EUR
Club: Randers skyttekreds
Country: Denmark

Caroline Jacobi

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Aalborg Skyttekreds
Country: Denmark

Cecilie Madsen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Trehøje
Country: Denmark

Cecilie Rasmussen

10m Air Rifle Women 100 EUR
Club: ÅRK
Country: Denmark

Christine Jacobi

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Viborg Skytte Forening
Country: Denmark

Christinna Herskind

10m Air Rifle Women 100 EUR
Club: Aalborg Skyttekreds
Country: Denmark

Clara Nielsen

10m Air Pistol Women Junior 100 EUR
Club: Damsholte skytteforening
Country: Denmark

Cristian Friman

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Esbo Skytteförening 1904
Country: Finland

Elmer Emil Wagner

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: Nykøbing Sj. skytteforening
Country: Denmark

Emil Strandgaard

10m Air Pistol Men Junior 100 EUR
Club: Tuse Skytteforening
Country: Denmark

Emil L. Nielsen

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: Aalborg Skyttekreds
Country: Denmark

Emilie Rasmussen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Viborg Skytte Forening
Country: Denmark

Emma Falck

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Trehøje
Country: Denmark

Emma Klinck

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: BPI
Country: Denmark

Emma Nørholm Koch

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Ballerup
Country: Denmark

Esben Jakobsen

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Særslev
Country: Denmark

Frank Fougner

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: DSB/ASF
Country: Denmark

Frederik Larsen

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: DSB/ASF
Country: Denmark

Hans Petter Norland

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: Lillestrøm PK
Country: Norway

Helle Bertelsen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Viborg Skytte Forening
Country: Denmark

Henrik Strand

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Viborg Skytte Forening
Country: Denmark

Ib Hansen

10m Air Rifle Men - Women 45+ 100 EUR
Club: Hvidovre skytte kreds
Country: Denmark

Isobel Mactaggart

10m Air Pistol Women Junior 100 EUR
Club: British Shooting
Country: United Kingdom

Jan Winther

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Vejle HIVO
Country: Denmark

Jens Frimann

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Nykøbing Falster Skytteforening
Country: Denmark

Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: BPI
Country: Denmark

Jeppe Dammark

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Helle Skytteforening
Country: Denmark

Johnny Andersen

10m Air Rifle Men 100 EUR
Club: Næstved
Country: Denmark

Jonas Andersen

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: Trehøje
Country: Denmark

Jonas Olsen

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: Tuse Skytteforening
Country: Denmark

Jonas Kofoed Hansen

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: Vejle
Country: Denmark

Josefine Laursen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Viborg Skytte Forening
Country: Denmark

Kamilla Jørgensen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Horne skytteforening
Country: Denmark

Kamilla Schlippe Jakobsen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Tingsted Skytteforening
Country: Denmark

Kasper Lousdal

10m Air Rifle Men Junior 100 EUR
Club: Boddum-Ydby
Country: Denmark

Katrine Christensen

10m Air Rifle Women Junior 100 EUR
Club: Ballerup
Country: Denmark

Krister Persson

10m Air Pistol Men 100 EUR
Club: Klippans PK
Country: Sweden

Dansk Skytte Union

Idrættens Hus |  Brøndby Stadion 20 |  2605 Brøndby

Tlf.: 43 26 23 52 | Email: info@skytteunion.dk

 

www.skytteunion.dk | DSkyU på FacebookDSkyU på Instagram | DSkyU på Twitter