Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 37 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Anne Marie Pedersen

Afdeling: Vej og Park
Kommune: Kalundborg

Annika Aarhus

Afdeling: Vej & Park
Kommune: Fredericia Kommune

Bente Rands Mortensen

Stilling: ingeniør

Bo Gabe

Afdeling: Teknik og Miljø
Kommune: Slagelse

Britt Appelon

Afdeling: Veje og trafik
Kommune: Randers

Daniel Sørensen

Afdeling: Park og Trafik
Kommune: Mariagerfjord Kommune

Dorthe Smidt

Afdeling: Center for Park & Vej
Kommune: Frederikshavn

Elvin Rahbek Jensen

Afdeling: Vej og Trafik
Kommune: Slagelse

Halil Kilit

Afdeling: Vej & Park
Kommune: Esbjerg Kommune

Hanne Astrup

Afdeling: Vejadministartion
Kommune: Varde Kommune

Hanne Petersen

Afdeling: Drift og Vedligehold
Kommune: Aabenraa

Helle Lunding-Møller

Afdeling: Drift og Anlæg
Kommune: Ikast-Brande

Helle Svantemann

Stilling: Teamleder

Herdis Jensen

Afdeling: Vej og Trafik
Kommune: Skanderborg Kommune

Inge Gjesager

Afdeling: Sekretær
Kommune: KVF

Jane Olesen

Afdeling: Center for Park & Vej
Kommune: Frederikshavn

Janita Vijayakanthan

Afdeling: Teknik og miljø
Kommune: silkeborg

Jens Eggertsen

Afdeling: Teknik og Miljø, CBA
Kommune: Aarhus

Jens. R Jeppesen

Afdeling: Park og Trafik
Kommune: Mariagerfjord Kommune

Jesper Jensen

Afdeling: Vej, trafik og byggemodning
Kommune: Herning

Jette Lindberg

Afdeling: Infrastruktur og Transport
Kommune: Hedensted Kommune

Keld Rysgaard

Afdeling: Drift & Anlæg
Kommune: Aabenraa

Lars Bonde

Afdeling: mobilitet
Kommune: syddjurs

Lars Emil Møller

Afdeling: Vej og Trafik
Kommune: Silkeborg Kommune

Lene Hoffmann

Afdeling: Drift- og Anlægsafdelingen
Kommune: Ikast - Brande Kommune

Lise Lundsager

Afdeling: Teknisk Drift og Anlæg
Kommune: Struer

Marianne Søgaard Jensen

Afdeling: Infrastruktur og Transport
Kommune: Hedensted

Marianne Bernhard Majholm

Afdeling: Drift & Anlæg
Kommune: Aabenraa

Michael Høi Rasmussen

Afdeling: Trafik
Kommune: Fredensborg

Morten Jakobsen

Afdeling: Planafdeling
Kommune: Ikast-brande Kommune

Nicolai Bay

Afdeling: Vej & Park
Kommune: Fredericia

Ole Bondrop

Stilling: Projektleder

Ole Aagaard Frandsen

Afdeling: Vej&Trafik
Kommune: Skanderborg

Stefan B. Dyrberg

Afdeling: Vej og Trafik
Kommune: Silkeborg Kommune

Thomas Stampe Langballe

Afdeling: Veje og trafik
Kommune: Randers Kommune

Torben Jørgensen

Afdeling: Trafik og Veje
Kommune: Viborg Kommune

Ursula Julie Koch

Afdeling: Vejadministration
Kommune: Varde Kommune
KVF - Kommunal Vejteknisk Forening c/o KTC - Papirfabrikken 36A - 8600 - Silkeborg - +45 7228 2804