Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 36 er tilmeldt arrangementet

Sorter efter

Anne Grethe Borghelt

Stilling: Pensionist
Arbejdsplads: Ældrerådet

Annette Vium Larsen

Stilling: Antropolog, virksomhedspraktikant
Arbejdsplads: DokkX, Teknologi i Praksis

Bente Laurberg Knudsen

Stilling: musikterapeut
Arbejdsplads: syddjurs kommune

Bianca Preil

Stilling: Konsulent
Arbejdsplads: Center for Frihedsteknologi

Birgitte Halle

Stilling: Koordinator
Arbejdsplads: Center for Frihedsteknologi

Camilla Joy T. Nielsen

Stilling: Ergoterapeut/VT-Pionér
Arbejdsplads: Plejehjemmet Bjørnshøj, Område Nord, Sundhed og Omsorg

Caroline Jessen

Stilling: Designer
Arbejdsplads: Selvstændig

Christoffer Rinder Larsen

Stilling: Sundheds- og velfærdsteknologikonsulent
Arbejdsplads: Teknologi i praksis / DokkX

Frank L Jensen

Stilling: Udviklingsterapeut
Arbejdsplads: Klynge for træning

Gitte Goth

Stilling: Udviklingskonsulent
Arbejdsplads: Sundhed og Omsorg

Jonni De Linde

Stilling: pensionist
Arbejdsplads: ingen

Kathrine Nielsen

Stilling: Musikterapistuderende
Arbejdsplads: Studerende

Kirsten Elkjær

Stilling: Kulturkonsulent
Arbejdsplads: Kulturforvaltningen, Aarhus Kommune

Kirsten Rud Bentholm

Stilling: Leder
Arbejdsplads: Teknologi i Praksis

Klaus Abel

Stilling: CEO
Arbejdsplads: Care4life Technology

Laurits Kjeldgaard

Stilling: Fysioterapeut
Arbejdsplads: Hjemmeplejen Område Nord

Lisbet Hviid

Stilling: Fysioterapeut
Arbejdsplads: Århus Kommunes Neurocenter

Lotte Bagge

Stilling: Konsulent
Arbejdsplads: Center for Frihedsteknologi

Lotte Kofod

Stilling: Museumsassistent, erindringsformidling
Arbejdsplads: Den Gamle By

Lotte Lucia Jelnes

Stilling: Velfærdsteknologisk Konsulent
Arbejdsplads: Vikærgården - CFT

Louis Thonsgaard

Stilling: Uddannelsesleder
Arbejdsplads: VIA Film & Transmedia

Louise Lykke Storgaard

Stilling: Ergoterapeut
Arbejdsplads: Demenscentrum

Mariann Nedergaard

Stilling: Demensvejleder
Arbejdsplads: Demenscentrum

Melissa Winther Andreassen

Stilling: Studerende
Arbejdsplads: På Randers Statsskole

Mette Halkier

Stilling: Projektleder
Arbejdsplads: CFT

Mette Jellinge

Stilling: Adjunkt
Arbejdsplads: VIA Film & Transmedia

Mette Taarsted Soelberg

Stilling: Innovationskonsulent
Arbejdsplads: Aarhus Kommune

Mia Dahl

Stilling: Kommunikationsmedarbejder
Arbejdsplads: Teknologi i Praksis

Mie Mathiesen

Stilling: Design- og teknologi konsulent
Arbejdsplads: Teknologi i Praksis

Mikael Warnsdorf

Stilling: Pensionist
Arbejdsplads: Staten

Mikkel Svindt Gammelgaard

Stilling: Velfærdsteknologisk Konsulent
Arbejdsplads: Teknologi i Praksis

Pauline Andersen

Stilling: Fysioterapeut
Arbejdsplads: Plejehjemmet Sønderskovhus

Sidsel Bitsch

Stilling: Ergoterapeut / VT-Pioner
Arbejdsplads: Plejehjemmet Jasminvej, Område Nord, Århus Kommune

Signe Ross Kristensen

Stilling: Ergoterapeut
Arbejdsplads: Plejehjemmet Hedevej

Susanne Thomsen

Stilling: Socialogsundhedsassint
Arbejdsplads: Rehabiliteringshøjskolen

Tina Skaarup Blenstrup

Stilling: Ergoterapeut
Arbejdsplads: ZiboCare
DokkX - DOKK1. Hack Kampmanns Plads 2 - 8000 - Aarhus C - 60 21 84 76