Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 163 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Sorter efter

Agnete Langgård

Vejdirektorat: Vejdirektoratet, It-udvikling og vedligehold

Allan Jensen

Kommune: Ringkøbing-Skjern

Allan Lundgren

Vejdirektorat: Vejdirektoratet IT-udvikling

Anders Bitsch Christiansen

Kommune: Norddjurs

Anders Kroer Bak

Kommune: Rebild Kommune

Anette Jensen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet - Planlægning og Myndighed, Næstved

Anette Vedding Kristoffersen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet (TRA-TLO-TC)

Anita Bjørg Dalegaard

Vejdirektorat: DIT - VD

Ann Robertsen

Kommune: Silkeborg

Anna-Sarah Luplau

Kommune: Faxe Kommune

Anne Mette Andersen

Kommune: Aalborg Kommune

Annette Madsen Tilma

Kommune: Skanderborg

Anni Pihl

Kommune: Holbæk

Arne Blaabjerg Jensen

Kommune: Fanø

Bent Mailandt

Kommune: Haderslev

Bettina Buchwald

Vejdirektorat: Vejdirektotatet, Sektorteamet

Bjarne Bak

Kommune: Gentofte

Bjarne Hougaard

Kommune: Holstebro Kommune

Bo Guttmann

Kommune: Lyngby-Taarbæk

Bo Stilling Christiansen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet, Trafikafvikling Vest

Britta Jervelund Nielsen

Kommune: Vejen

Børge Nielsen

Camilla Frydkjær

Vejdirektorat: Vejdirektoratet PLA-VM-PMAA

Carsten Henning Bitsch

Vejdirektorat: Vejdirektoratet, Trafik og plan, Vejsektor og myndighed, Middelfart

Charlotte Lindeskov

Kommune: Horsens

Charlotte Madsen

Kommune: Faaborg-Midtfyn Kommune

Charlotte Stokholm

Kommune: Fanø

Charlotte Stryhn

Kommune: Køge

Christian Birch Smith

Kommune: Aalborg Kommune

Christian Hjortshøj

Kommune: Lyngby-Taarbæk

Conny Schultz

Kommune: Faxe Kommune

Dan Poulsen

Kommune: Odder

Dorte Mogensen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet - Sektorteamet

Ellen Willumsgaard

Kommune: Aarhus Kommune

Elna Aavad Boysen

Vejdirektorat: TPD-VM-PMM

Else Theilgaard Kehlet

Kommune: Aabenraa Kommune

Fazal Ahmad Amiri

Kommune: Frederiksberg

Flemming Lund

Kommune: Assens Kommune

Gerda Stefánsdottir

Kommune: Esbjerg

Ghita van Hauen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet DT-BBM-BEF

Gitte Holm Marcussen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet RES-DIT-UDV

Gitte Rasmussen

Kommune: Odder

Grete Dohn Madsen

Kommune: Herning

Grethe Karlsen

Kommune: Sønderborg

Hanne Petersen

Kommune: Aabenraa Kommune

Hanne Sommerfelt

Vejdirektorat: Vejdirektoratet, Chef for Digitalisering og it

Hanne Holm Andersen

Kommune: Aarhus

Hanne Mette Kjær

Kommune: Aabenraa Kommune

Hans-Arne Lauridsen

Vejdirektorat: Vejdirektoratet, Planlægning og Myndighed, Middelfart

Heidi Larsen

Kommune: Langeland

Vejdirektoratet - Guldalderen 12 - 2640 Hedehusene -  Telefon 7244 3333